0
POBIERZ BEZPŁATNY
E-BOOK

WARSZTATY

Warsztaty twórcze skierowane do osób 16+ są formą arteterapii (idealnie sprawdzą się jeżeli towarzyszy Ci ciągły stres, natłok myśli, masz problemy z koncentracją, atakami paniki, lękiem) poszukujesz hobby/pasji, której możesz poświęcić się po godzinach, pracujesz w branży kreatywnej i zależy Ci na pobudzeniu wyobraźni, kreatyności lub zwyczajnie szukasz bezpiecznego, kameralnego miejsca, gdzie mógłbyś swobodnie wyrażać siebie w sposób twórczy. Warsztaty twórcze są przewidziane dla dorosłych, jak i dzieci. Aktualny zakres tematyczny: malowanie akwarelą, malowanie akrylem, rękodzielniczy sznurek, tworzenie biżuterii, ołówek/pastela/węgiel/kredka.

Warsztaty twórcze skierowane do dzieci i nastolatków powstały z myślą o rozwijaniu pasji/hobby najmłodszych. To zajęcia, które pobudzają kreatywność, poprawiają koncentrację, umożliwiają swobodne wyrażanie siebie w kameralnej grupie. Te zajęcia to kolejny, świadomy krok w rozwoju Twojego dziecka w pracy z konkretną techniką malarską/rysunkową.

Warsztat bliskościowy otuleni dźwiękiem powstał z myślą o zabieganych, zatroskanych rodzicach dla których rodzicielstwo jest darem, ale równocześnie wyzwaniem. Wraz z nową rzeczywistością, której może towarzyszyć stres, niepewność, niemoc, ogólny lęk i  strach możemy stracić z oczu to, co najważniejsze, uważność na siebie i na młodego człowieka, poczucie wspólnej więzi i bliskości. Przy muzyce granej na żywo o określonych częstotliwościach wraz z maluszkiem zostaniecie otuleni dźwiękiem instrumentów, które pozwolą Wam się zrelaksować, wyciszyć, a przede wszystkim bez wyrzutów sumienia że „coś jest nie zrobione” być blisko.

Warsztaty Family Math powstały z myślą o osobach, które szukają nietuzinkowego pomysłu na wspólne spędzenie czasu z dzieckiem. Zajęć, które pozwolą zacieśnić więzi lub odbudować relacje na nowo. Dla osób, które mają potrzebę robienia czegoś wspólnie, z możliwością wykazania się kreatywnością, logicznym myśleniem. Warsztaty Family Math składają się z zadań w oparciu o matematyczne zagadki, zadania logiczne, kreatywne myślenie, ciekawostki ze świata nauki. Organizowane są dla rodziców i dzieci w wieku 3-5 oraz 6-8 lat.

Aktualny grafik zajęć w każdym miesiącu SPRAWDŹ KALENDARZ