Warsztat z rysunku 12+ skierowany jest do nastolatków, którzy mają potrzebę pod okiem osoby doświadczonej zacząć szlifować swój warsztat pracy. Chcieliby zdobyć nową wiedzę oraz umiejętności. Do tej grupy zapraszam też osoby dorosłe szukające hobby/pasji, której chciałyby poświęcić się „po godzinach”. Jest to jedna z metod arteterapii, idealny sposób na na odreagowanie stresu, napięcia oraz ciągłego natłoku myśli. Zapraszam osoby, które rysują lub kiedyś rysowały, ale mają problem z motywacją, by systematycznie zacząć szlifować swój warsztat lub wygospodarować trochę czasu na swoje kreatywne hobby. Warsztat skierowany jest do osób, które rysują innymi technikami, ale równocześnie są otwarte na inne techniki, równie ciekawe.
START 26.09.2023 18:45 – 20:45 Lokalizacja: Warszawska 59 II piętro (budynek sklepu Bodzio Meble wejście od tyłu budynku)Białystok.
SPRAWDŹ WEJŚCIÓWKĘ
Prowadząca Wiktoria Bazydło. Studentka Politechniki Białostockiej Wydziału Architektury na profilu Grafika. Rysuje, maluje, pracuje z wykorzystaniem programów graficznych. Jej specjalność to zwierzęta, pejzaże, portrety, karykatury. Uwielbia aktywny tryb życia. Jeździ na rolkach/rowerze, chodzi na siłownię. Prace Wiktorii możesz ZOBACZYĆ TU