0
POBIERZ BEZPŁATNY
E-BOOK
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Malowanie akrylem – WARSZTAT STACJONARNY OSOBY 12+ oraz osoby dorosłe

30 września ,7:00 pm - 9:00 pm

100,00PLN

Warsztat malowania akrylem 12+ skierowany jest do nastolatków, którzy mają potrzebę pod okiem osoby doświadczonej zacząć szlifować swój warsztat pracy. Chcieliby zdobyć nową wiedzę oraz umiejętności. Do tej grupy zapraszam też osoby dorosłe szukające hobby/pasji, której chciałyby poświęcić się „po godzinach”. Jest to jedna z metod arteterapii, idealny sposób na na odreagowanie stresu, napięcia oraz ciągłego natłoku myśli. Zapraszam osoby, które malują lub kiedyś malowały, ale mają problem z motywacją, by systematycznie zacząć szlifować swój warsztat lub wygospodarować trochę czasu na swoje kreatywne hobby. Warsztat skierowany jest do osób, które malują innymi technikami, ale równocześnie są otwarte na inne techniki, równie ciekawe. 

START  30.09.2023 19:00 – 21:00 Lokalizacja: Warszawska 59 II piętro (budynek sklepu Bodzio Meble wejście od tyłu budynku)Białystok.

SPRAWDŹ WEJŚCIÓWKĘ

Prowadząca Daria Ostrowska. Absolwentka Liceum Plastycznego im. Erica Mendelsohna oraz Instytutu Sztuk Pięknych UWM w Olsztynie. Daria nieprzerwanie od czasu  studiów zajmuje się malarstwem akrylowym, jak i olejnym. Jest autorką wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w całej Polsce oraz za granicą  min: Grodnie, Kanadzie, Olsztynie, Białymstoku, Warszawie, Lidzbarku Warmińskim, Poznaniu, czy Zamościu. Artystka jako jedna z kilku osób z Polski była uczestniczką prestiżowych targów sztuki Art Nordic w Kopenhadze ( Dania ) w 2022 r oraz półfinalistką międzynarodowego konkursu MeArte Live Europe. Na stałe współpracuje z Galerią sztuki Marchand z Białegostoku oraz Galerią Stalową w Warszawie. swoją pracownię prowadzi w Choroszczy pod Białymstokiem, gdzie również mieszka. Prace Darii możesz ZOBACZYĆ TU

Szczegóły

Data:
30 września
Godzina:
7:00 pm - 9:00 pm
Koszt:
100,00PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://marlenadrobot.pl/sklep/malowanie-akrylem-warsztat-stacjonarny-osoby-16/

Miejsce wydarzenia

Białystok
Warszawska 59 II piętro, budynek sklepu Bodzio Meble, wejście od tyłu budynku
Białystok, Podlaskie 15-062 Poland
Phone
505 162 269

Organizator

Marlena Drobot
Phone
505 162 269
Zobacz witrynę: Organizator