Warsztat malowania akrylem 12+ skierowany jest do nastolatków, którzy mają potrzebę pod okiem osoby doświadczonej zacząć szlifować swój warsztat pracy. Chcieliby zdobyć nową wiedzę oraz umiejętności. Do tej grupy zapraszam też osoby dorosłe szukające hobby/pasji, której chciałyby poświęcić się „po godzinach”. Jest to jedna z metod arteterapii, idealny sposób na na odreagowanie stresu, napięcia oraz ciągłego natłoku myśli. Zapraszam osoby, które malują lub kiedyś malowały, ale mają problem z motywacją, by systematycznie zacząć szlifować swój warsztat lub wygospodarować trochę czasu na swoje kreatywne hobby. Warsztat skierowany jest do osób, które malują innymi technikami, ale równocześnie są otwarte na inne techniki, równie ciekawe.
START 30.09.2023 19:00 – 21:00 Lokalizacja: Warszawska 59 II piętro (budynek sklepu Bodzio Meble wejście od tyłu budynku)Białystok.
SPRAWDŹ WEJŚCIÓWKĘ
Prowadząca Daria Ostrowska. Absolwentka Liceum Plastycznego im. Erica Mendelsohna oraz Instytutu Sztuk Pięknych UWM w Olsztynie. Daria nieprzerwanie od czasu studiów zajmuje się malarstwem akrylowym, jak i olejnym. Jest autorką wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w całej Polsce oraz za granicą min: Grodnie, Kanadzie, Olsztynie, Białymstoku, Warszawie, Lidzbarku Warmińskim, Poznaniu, czy Zamościu. Artystka jako jedna z kilku osób z Polski była uczestniczką prestiżowych targów sztuki Art Nordic w Kopenhadze ( Dania ) w 2022 r oraz półfinalistką międzynarodowego konkursu MeArte Live Europe. Na stałe współpracuje z Galerią sztuki Marchand z Białegostoku oraz Galerią Stalową w Warszawie. swoją pracownię prowadzi w Choroszczy pod Białymstokiem, gdzie również mieszka. Prace Darii możesz ZOBACZYĆ TU