0
POBIERZ BEZPŁATNY
E-BOOK
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Malowanie akrylem – DZIECI 8-12 LAT

15 września ,5:00 pm - 8:45 pm

80,00PLN

Zajęcia z malowania akrylem skierowane są do osób, które poszukują hobby/pasji swojemu dziecku. To zajęcia, które pobudzają kreatywność, poprawiają koncentrację, umożliwiają swobodne wyrażanie siebie w kameralnej grupie. Jeżeli Twoje dziecko wykazuje zainteresowanie plastyką. Lubi rysować, malować, tworzyć? Być może nadszedł czas, by podjąć kolejny, świadomy krok w jego rozwoju, uczestnicząc w zajęciach z konkretną techniką malarską/rysunkową. Jedną z nich jest malowanie akrylem.

START  15.09.2023 17:00 – 18:45 Lokalizacja: Warszawska 59 II piętro (budynek sklepu Bodzio Meble wejście od tyłu budynku)Białystok.

SPRAWDŹ WEJŚCIÓWKĘ

Prowadząca Daria Ostrowska. Absolwentka Liceum Plastycznego im. Erica Mendelsohna oraz Instytutu Sztuk Pięknych UWM w Olsztynie. Daria nieprzerwanie od czasu  studiów zajmuje się malarstwem akrylowym, jak i olejnym. Jest autorką wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych w całej Polsce oraz za granicą  min: Grodnie, Kanadzie, Olsztynie, Białymstoku, Warszawie, Lidzbarku Warmińskim, Poznaniu, czy Zamościu. Artystka jako jedna z kilku osób z Polski była uczestniczką prestiżowych targów sztuki Art Nordic w Kopenhadze ( Dania ) w 2022 r oraz półfinalistką międzynarodowego konkursu MeArte Live Europe. Na stałe współpracuje z Galerią sztuki Marchand z Białegostoku oraz Galerią Stalową w Warszawie. swoją pracownię prowadzi w Choroszczy pod Białymstokiem, gdzie również mieszka. Prace Darii możesz ZOBACZYĆ TU

Szczegóły

Data:
15 września
Godzina:
5:00 pm - 8:45 pm
Koszt:
80,00PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://marlenadrobot.pl/sklep/malowanie-akrylem-dzieci-8-12-lat/

Miejsce wydarzenia

Białystok
Warszawska 59 II piętro, budynek sklepu Bodzio Meble, wejście od tyłu budynku
Białystok, Podlaskie 15-062 Poland
Phone
505 162 269

Organizator

Marlena Drobot
Phone
505 162 269
Zobacz witrynę: Organizator