0
POBIERZ BEZPŁATNY
E-BOOK

Sesje indywidualne

W czym mogę Ci pomóc?

Moje obszary do pracy to zmiana zawodowa. Chęć przebranżowienia się, poszukiwanie pomysłu zawodowego na siebie, wątpliwości w obszarze zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej. Sesje mają pomóc Ci rozwiać Twoje pytania i wątpliwości w tym obszarze. Oferuję sesje rozwojowe z wykorzystaniem autorskich ćwiczeń.

Zmagasz się z niskim poczuciem własnej wartości, ponieważ nie dostrzegasz w sobie nic, w czym jesteś dobra/-y, zapraszam Cię na talentową sesję, która pozwoli dostrzec to, co jest w Tobie wyjątkowe, co warto podkreślać i stale wzmacniać. Najważniejsze jest Twoje poczucie, że cel z którym przyjdziesz na sesję zostanie osiągnięty.

Jak wygląda współpraca?

To Ty decydujesz o częstotliwości i ilości spotkań. Może być to jedno lub więcej spotkań, wszystko zależy od Ciebie. Każda osoba, z którą zaczynam pracować, musi wypełnić formularz zgłoszeniowy (znajdziesz go na tej stronie). Niemniej zachęcam również do kontaktu telefonicznego, by wyrazić chęć udziału w takiej sesji.

Ile trwa sesja?

Sesja trwa od 1h do 1,5 h. Pierwsze spotkanie zawsze jest dłuższe.

Inwestycja

W pierwszą sesję indywidualną Via Skype, lub na żywo: 150 zł

Kolejne spotkania

Indywidualne lub on-line: 130zł


    Chcesz się przekonać, czy współpraca ze mną Ci odpowiada. Zapisz się na 20 minutową bezpłatną sesję indywidualną. Wypełnij formularz na tej stronie i weź udział w bezpłatnej sesji.