0
POBIERZ BEZPŁATNY
E-BOOK

Jaki mam iloraz inteligencji emocjonalnej? I jak go powiększyć?

Kilka słów ode mnie

Projekt zatytułowany „Odkryj swój potencjał i znajdź zawód, który przyniesie Ci satysfakcję”, obejmuje pracę nad 7-mioma modułami. Ćwiczenie, jakie za chwilę wykonasz, jest jednym z ćwiczeń, które wchodzi w skład modułu zatytułowanego JAKI MAM ILORAZ EQ? I JAK GO POWIĘKSZYĆ ?

EQ to poziom inteligencji emocjonalnej. Inteligencję emocjonalną należy rozumieć jako poziom świadomości odczuwanych emocji, które bardzo często przysłania nam intelekt. Dzięki ćwiczeniom uwolnisz skrywane dotąd emocje, które znajdą ujście w Twoim ciele. Emocje, które zaczniesz odczuwać, pozwolą Ci zwiększyć świadomość sytuacji/ miejsc/ relacji, w której się znalazłeś. Dzięki gamie emocji, które pojawią się w Twoim ciele, uzyskasz odpowiedź na pytania, czy miejsce/sytuacja/ relacje są dla mnie dobre? czy też destrukcyjne? Czy to, gdzie jestem i to, co robię, dodaje mi energii, czy też może ją zabiera? Czy ja chcę być tu, gdzie teraz jestem i robić to, co robię? Zaczniesz podejmować świadome, zgodne z Tobą decyzje.
Dzięki ćwiczeniom wykształcisz „w sobie” umiejętność radzenia sobie z niepowodzeniami. Będziesz znacznie bardziej świadomy tego, co czują inni ludzie. Będziesz świadomy sytuacji, w jakiej znalazły się te osoby oraz właściwie zareagujesz. Przełoży się to na poprawę jakości relacji z bliskimi, współpracownikami, przyjaciółmi.

Praca nad poprawą inteligencji emocjonalnej składa się z 4 poziomów. Każdy poziom zawiera w sobie medytację oraz komentarz, w którym zawarte są odpowiedzi na pytania, które mogą się pojawić w trakcie realizacji cyklu ćwiczeń.

Marlena Drobot - trener biznesowy

Wpisz adres e-mail i pobierz link do bezpłatnych materiałów do pracy nad poprawą poziomu inteligencji emocjonalnej.

ODBIERZ BEZPŁATNĄ PRÓBKĘ TERAZ

Wyślij link do pobrania na:

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Marlenę Drobot w celu wysyłania mi newslettera, czyli informacji o produktach blogowych, usługach, promocjach lub nowościach zgodnie z polityką prywatności. Wiem, że zgodę tę mogę w każdej chwili cofnąć bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.